אודותינו

אם האמרה ש"אין חכם כבעל ניסיון" נכונה, אז הימצאותו של המותג "קולומביה" בשוק כבר למעלה מ-80 שנה צריכה להעיד על כך שאנחנו יודעים דבר או שניים על עשיית ציוד טיולים מעולה. בכל מקרה אנחנו אוהבים לחשוב כך. 
אנחנו נהנים להיות בחוץ כפי שאתם נהנים, אנחנו יודעים בדיוק מה אתם צריכים. אנו יודעים שכשקר ורטוב זה לא כיף... עיניים כחולות יכולות להיות דבר סקסי, אך אם השפתיים כחולות... לא ממש! בעוד יום שטוף שמש הוא יום נהדר, כוויות שמש זה מבאס. לכן אנחנו מקפידים על מוצרים בעלי יכולות מוכחות באיכויות הגבוהות ביותר, מוצרים שיגנו עליכם בכל תנאי מזג אוויר ויבטיחו את הנאתכם המושלמת בכל מקום שתבחרו לצאת אליו.
לצאת לטייל זה לא רק מסעות ליעדים רחוקים או טיפוס על ההרים הגבוהים בעולם. כל אחד ואחד יכול ליהנות מקפיצה קטנה אל הטבע זה קל. רק לפתוח את הדלת, ולצאת החוצה. ממרומי ההר לפארק השכונתי, מהקרחון הענק לריצה בגן, ומ הטור דה פראנס אל מסיבת החוף, קולומביה מסייעת לך ליהנות מההרפתקה שלך בכל מקום שתבחר...
קולומביה הוא עסק משפחתי שהפך לחברה גלובאלית. ההורים של יו"ר, גרט בויל -נמלטו ב- 1938 לארה"ב מגרמניה הנאצית - מיד עם הגעתם לפורטלנד רכשו חברת כובעים קטנה, החברה נקראה בשם "Columbia Hat Company", אחר שמו של הנהר ליד ביתם החדש. להתחלה צנועה זו הייתה משמעות ענק למשפחה, זה היה סימן לחירותם ולהתחלה חדשה. בחלוף הזמן עברה החברה לניהולו של בעלה של גרט בויל ולאחר מותו גרט נאלצה לתפוס את המושכות כשהיא הופכת בן לילה מעקרת בית למנכ"לית. כיום, בנה טים בויל הוא נשיא ומנכ"ל החברה. משפחת בויל - כמו העסק שלה - חוותה עליות ומורדות, אך תמיד דאגה ליהנות מחוויות הטבע אשר מאז ומתמיד היוו חלק בלתי נפרד מעולמה.
קולומביה היא חברה של אנשים אמיתיים, אשר נלהבים לצאת אל הטבע בדיוק כפי שאתם. בעוד שאת מוצריה ניתן למצוא בכל ברחבי העולם, החברה עצמה ממוקמת בצפון-מערב האוקיינוס השקט, לצד נוף יערות מלכותי מוקף הרי געש וחופים זרועי סלעים. זהו המקום בו אנו אוהבים לטייל, לרכוב, לדוג, לטפס, להקים אוהל, לשחק גולף, לשוט, לרוץ וליהנות מהאוויר הצח עם חברים.
קולומביה מיוצגת בלעדית בישראל משנת 2005 על ידי חברת סער א.ת בע"מ, מהיבואניות המובילות בתחום הספורט ואופנת הפנאי בישראל. מוצרי קולומביה נמכרים בחנויות טיולים מתמחות, רשתות ספורט, מחנאות וכן בחנויות הדגל של המותג. מוצרי החברה רכשו לעצמם קהל נאמן גדול והם בשימוש ארגונים מוסדיים שונים וביניהם משרדי ממשלה וחברות מובילות במשק. מוצרי החברה כיכבו בתוכנית "הישרדות" וכן בתוכניות "המרוץ למיליון" שם הייתה קולומביה נותנת החסות הרשמית. קולומביה ישראל גאה להיות נותנת החסות לספורטאים ולגופים שונים.